HAKKIMIZDA

Aydınlatio ve 3D Tasarlio birbiriyle bağlantılı iki farklı alanda 2005 yılından günümüze Oteller, tarihi eserler, köprüler, fabrikalar, stadyumlar, AVM’ler, hastaneler ve okullar gibi içinde yaşadığımız binalara efektiv ve creativ bir heyecan katmıştır.

Türkiye’nin başarılı mimari aydınlatma drektörü olmasının gururuyla yurt içi ve yurtdışındaki prestijli projelere imza atmaya devam etmektedir.

Özellikle Mimari aydınlatma konusunda, üç boyutlu modelleme, mimari tasarım, görselleştirme, creativ logo ve kısa animasyon vb. konularda hizmet vermektedir.

Bugüne kadar yurtiçinde ve yurtdışı yüzlerce proje sunumunu gerçekleştirmiştir. Genel olarak Mühendislik, mimarlık bürolarına, iç mimarlık ofislerine ve peyzaj firmalarına çözümler üretmektedir.

Aydınlatio ve 3D Tasarlio on yılı aşkın tecrübesi, creativ bakış açısıyla, son teknoloji bilgisayar sistemleri ile hızlı ve kaliteli Özellikle Mimari aydınlatma konusunda görsel tasarımlar sunmaktadır.


HİZMETLERİMİZ

- İç ve Dış mekan Mimari aydınlatma tasarımı
- 3d tasarım
- Ürün ve Proje Animasyonları
- 3D - vektorel Logo tasarımı ve Animasyonu

Neden Aydınlatma tasarımı bu kadar önemli;
- Tasarıma karar vermekte size yardımcı olmak
- Uygulama aşamasında karşılaşabileceğiniz olası sorunları ve tasarım isteklerinin farkına varmak
- Mimari projenizin satış aşamasında gerçekçi sunum ile müşterilenizin karar vermesine yardımcı olup zaman kazanmak


PROJE AŞAMALARI

1.Ön hazırlık: Projenizin teknik dökümanları incelenip sizin isteklerinizin değerlendirilip teslim tarihi, maliyet ve çalışma şartlarının anlatılması.

2.Sunum: Tasarımlar teknik dökümanlarınızın bilgisinde genel hatları ile sunumunun paylaşılması.